YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Sun Odyssey 43 (2004) Afrodite - Puntone


Jacht

Nazwa Afrodite
Kraj Włochy, Elba i Toskania
Port Puntone, Marina di Scarlino - Follonica
Długość 13.21
Rok budowy 2004
Szerokość 4.19 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.00 m
Miejsc max 8 +2 in dinette
Kabin 4 +salon
Silnik 55 hp
WC 2
Zbiornik wody 400.00 l
Zbiornik paliwa 200.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wnętrze: Butla gazowa, Lodówka, Podgrzewacz wody
Komfort: Pościel dla całej załogi, Radioodtwarzacz cd
Pokład: Platforma kąpielowa, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Poduszki w kokpicie, Prysznic na pokładzie, Stolik w kokpicie, Elektryczny kabestan, Elektryczna winda kotwiczna, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Kokpit teakowy, Ponton
Elektryka: Panele słoneczne, Podłączenie do 220 v (+kabel), Ładowarka do akumulatorów
Pozostałe Wyposażenie: Double wheel steering
Nawigacja: Plotter gps w kokpicie, Autopilot, Echosonda, Plotter GPS, Log/prędkościomierz, Radio vhf, Wiatromierz
Żagle: Rollfok, grot na lazy jacku

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Afrodite jest to nazwa jachtu Sun Odyssey 43 , który wyprodukowano w 2004 roku. Można go wyczarterować w porcie Puntone : Czarter jachtów Puntone. Puntone należy do akwenu Włochy. Dozwolona liczba pasażerów na pokładzie to 8. Na jachcie koje rozmieszczone są w układzie 8 +2 in dinette. Jacht żaglowy Sun Odyssey 43 Afrodite został wyposażony w 4 kabiny i 2 WC. Zbiorniki paliwa mają objętość 200.00 l litrów , natomiast zbiornik na wodę do 400.00 l l. Na łodzi Afrodite zainstalowano silnik 55 hp. Długość jachtu to : 13.21 m. , jego szerokość: 4.19 m., a zanurzenie: 2.00 m. Jacht posiada na swoim wyposażeniu: Autopilot, Plotter GPS, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczne kabestany, Elektryczna winda kotwiczna, Kokpit teakowy, Ponton, Radioodtwarzacz cd, grot na lazy jacku. . Depozyt za jacht ma wartość 1800.00 EUR. Propozycje czarteru łodzi żaglowej Sun Odyssey 43 Afrodite znajdziesz w serwisie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Elba I Toskania.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu