YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2010) Josefina -


Jacht

Nazwa Josefina
Kraj ,
Port , Marina Novi, Novi Vinodolski
Długość 13.00
Rok budowy 2010
Szerokość 4.12
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2
Miejsc max 10 (8+2)
Kabin 4
Silnik 54
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Bezpieczeństwo: Koło ratunkowe typu podkowa, Pasy ratunkowe, Reflektor radarowy, Pasy bezpieczeństwa
Pokład: Platforma kąpielowa, Stolik w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood), Elektryczna winda kotwiczna, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Poduszki w kokpicie, Prysznic na pokładzie, Kokpit teakowy, Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Ponton
Nawigacja: Plotter GPS, Locja, Radio vhf, Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Mapy, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
Narzędzia: Ręczna pompa zenzowa, Elektryczna pompa zenzowa
Żagle: Rollfok, Rollgrot
Pozostałe Wyposażenie: Gas cookers
Komfort: Ręczniki, Ogrzewanie, Radioodtwarzacz cd
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Elektryka: Ładowarka do akumulatorów, Inverter 12v-220v
Wnętrze: Zamrażarka, Butla gazowa, Lodówka, Kuchenka gazowa z piekarnikiem, pełne wyposażenie kuchni
equipment: Liferaft

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Josefina to imię jachtu Oceanis 43 , który pochodz z 2010 roku. Jego portem macierzystym jest Seget Donji : Czarter jachtów Seget Donji. Seget Donji należy do akwenu Chorwacja. Dozwolona liczba osób na pokładzie to 10. Na łodzi koje rozmieszczone są w układzie 10 (8+2). Jacht Oceanis 43 Josefina został wyposażony w 4 kajuty i 2 łazienki. Na jachcie Josefina został zastosowany silnik 54. Długość jachtu to : 13.00 m. , jego szerokość: 4.12 m., a zanurzenie: 2 m. Jacht wyposażony jest w: Autopilot, Plotter GPS, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Kokpit teakowy, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Ster strumieniowy, Radioodtwarzacz cd / mp3, Ogrzewanie, Rollgrot. . Depozyt za jacht wynosi 1500.00 EUR. Propozycje czarteru jachtu żaglowego Oceanis 43 Josefina znajdziesz na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Split.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu