YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2011) Interceptor One - Puntone


Jacht

Nazwa Interceptor One
Kraj Włochy, Elba i Toskania
Port Puntone, Marina di Scarlino
Długość 13.00
Rok budowy 2011
Szerokość 4.12
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.85
Miejsc max 10 (8+2)
Kabin 4
Silnik 53
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Ponton
Komfort: Odsalarka, Radioodtwarzacz cd
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Nawigacja: Plotter GPS, Echosonda, Autopilot, Wiatromierz, Radio vhf
Wnętrze: Lodówka
Elektryka: Ładowarka do akumulatorów, Podłączenie do 220 v (+kabel)
Żagle: Rollgrot, Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Interceptor One jest to Oceanis 43 zbudowany w 2011 roku. Stacjonuje on w bazie Puntone. Puntone jest niedaleko regionu Elba I Toskania : Czarter jachtów Elba I Toskania. Może nim żeglować do 10 osób. 10 (8+2) to rozkład miejsc na łodzi. Oceanis 43 Interceptor One posiada 4 kajuty oraz 2 łazienki. Na jachcie Interceptor One znajduje się silnik 53. Jacht posiada 13.00 m. długości, 4.12 m. szerokości oraz 1.85 m. zanurzenia. Na wyposażeniu jachtu jest: Pokład teakowy, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Gps, Plotter GPS, Autopilot, Zamrażarka, Odsalarka, Radioodtwarzacz cd, Ster strumieniowy, Rollgrot. . Depozyt za jacht ma wysokość 2500.00 EUR. Jacht żaglowy Oceanis 43 Interceptor One można wynająć na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Włochy.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu