YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2008) Gilda - Ateny


Jacht

Nazwa Gilda
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 13.13
Rok budowy 2008
Szerokość 4.12 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.65 m
Miejsc max 8
Kabin 3
Silnik 54 hp
WC 2
Zbiornik wody 360.00 l
Zbiornik paliwa 200.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Owiewka wiatrowa (sprayhood), Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Drabinka do wody, Stolik w kokpicie, Kokpit teakowy, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Dodatkowe głośniki w kokpicie
Elektryka: Panele słoneczne, Inverter 12v-220v
Nawigacja: Autopilot, Radio vhf, Locja, Plotter GPS
Pozostałe Wyposażenie: Log, Speed, Depth, Silnik do pontonu
Żagle: Rollfok, grot na lazy jacku
Komfort: TV, odtwarzacz DVD, Radioodtwarzacz cd
Bezpieczeństwo: apteczka pierwszej pomocy
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Gilda jest to nazwa jachtu Oceanis 43 , który zbudowano w 2010 roku. Proponujemy go w czarterze z portu Ateny : Czarter jachtów Ateny. Ateny należy do państwa Grecja. Dopuszczalna liczba osób na pokładzie to 8. Na jachcie koje znajdują się w układzie 8. Jacht żaglowy Oceanis 43 Gilda został wyposażony w 3 kajuty oraz 2 toalety. Zbiorniki paliwa maja wielkość 200.00 l litrów , a zbiornik wody do 360.00 l litrów. Na łodzi Gilda zainstalowano silnik 54 hp. Długość jachtu wynosi : 13.13 m. , jego szerokość: 4.12 m., a zanurzenie: 1.65 m. Jacht ma na swoim wyposażeniu: Inverter 12v-220v, Panele słoneczne, Autopilot, Plotter GPS, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Kokpit teakowy, Ster strumieniowy, Silnik do pontonu, Radioodtwarzacz cd, TV, odtwarzacz DVD. . Kaucja za jacht ma wartość 3500.00 EUR. Oferty wynajmu łodzi żaglowej Oceanis 43 Gilda znajdziesz na portalu Yachtguru.pl : Czarter jachtów Ateny.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu