YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2011) Cote D'Azur - Ateny


Jacht

Nazwa Cote D'Azur
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 13.13
Rok budowy 2011
Szerokość 4.12 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.65 m
Miejsc max 10
Kabin 4
Silnik 54 hp
WC 2
Zbiornik wody 360.00 l
Zbiornik paliwa 200.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood), Poduszki w kokpicie, Ponton, Prysznic na pokładzie, Stolik w kokpicie, Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Trap, Drabinka do wody
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni
Nawigacja: Navtex, wiatromierz, tridata, Radio vhf, Autopilot, Plotter GPS
Pozostałe Wyposażenie: Silnik do pontonu
Komfort: Sprzęt do snurkowania (abc), Ręczniki, Pościel dla całej załogi
Żagle: grot na lazy jacku
Bezpieczeństwo: Koło ratunkowe typu podkowa, Pasy bezpieczeństwa, Reflektor radarowy
Elektryka: Ładowarka do akumulatorów
equipment: Life raft

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Łódź żaglowa Cote D'Azur to Oceanis 43 pochodzący z 2011 roku. Można go wyczarterować z portu Ateny. Ateny jest niedaleko regionu Ateny : Czarter jachtów Ateny. Może nim żeglować do 10 pasażerów. 10 to układ miejsc na jachcie. Oceanis 43 Cote D'Azur ma 4 kabiny oraz 2 toalety. W zbiorniku paliwa mieści się 200.00 l l. , natomiast w zbiorniku wody 360.00 l litrów. Na jachcie Cote D'Azur został umieszczony silnik 54 hp. Jacht ma 13.13 m. długości, 4.12 m. szerokości oraz 1.65 m. zanurzenia. Na wyposażenie jachtu składa się: Autopilot, Plotter GPS, Navtex, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Pościel dla całej załogi, Ręczniki, Silnik do pontonu, grot na lazy jacku. . Depozyt za jacht ma wartość 2500.00 EUR. Jacht żaglowy Oceanis 43 Cote D'Azur można wyczarterować na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Grecja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu