YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2009) Beluga - Ateny


Jacht

Nazwa Beluga
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 13.13
Rok budowy 2009
Szerokość 4.12 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.65 m
Miejsc max 10
Kabin 4
Silnik 54 hp
WC 2
Zbiornik wody 360.00 l
Zbiornik paliwa 200.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pozostałe Wyposażenie: Rolling geona, Dokumenty jachtu, Bezpłatna pierwsza i ostatnia noc w porcie
Bezpieczeństwo: wyposażenie ratunkowe, Pasy ratunkowe, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, Koło ratunkowe typu podkowa, apteczka pierwszej pomocy, Latarka, Gaśnica, Pasy bezpieczeństwa
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Elektryka: Panele słoneczne
Żagle: Rollgrot
Pokład: Prysznic na pokładzie, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Dodatkowe głośniki w kokpicie, Drabinka do wody, Elektryczna winda kotwiczna, Stolik w kokpicie, Ponton
Nawigacja: Plotter GPS, Radio vhf
Wnętrze: Kuchenka gazowa, pełne wyposażenie kuchni
safety equipment: Life raft
Komfort: Radioodtwarzacz cd
Narzędzia: Ławeczka bosmańska do wciągania na maszt

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Oceanis 43 o nazwie Beluga wyprodukowano w 2009 roku. Proponujemy go w czarterze z przystani jachtowej Ateny : Czarter jachtów Ateny. Ateny znajduje się w okolicy regionu Ateny. Beluga został zarejestrowany na 8 osób. Układ miejsc na łodzi to 8. Na łodzi Oceanis 43 Beluga są rozmieszczone 4 kajuty oraz 2 WC. Zbiorniki na paliwo mają 200.00 l litrów , natomiast zbiornik na wodę do 360.00 l l. Jacht żaglowy Beluga został wyposażony w silnik typu: 54 hp. Jacht ma długość 13.10 m., jego szerokość wynosi 4.12 m. , a zanurzenie 1.65 m. Wyposazenie jachtu to: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, Ster strumieniowy, Panele słoneczne, Plotter GPS, Rollgrot, Radioodtwarzacz cd, Bezpłatna pierwsza i ostatnia noc w porcie. . Depozyt za jacht to 0.00 EUR. Oceanis 43 Beluga z miasta Ateny jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Grecja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu