YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2008) Alfasyr - Fethiye


Jacht

Nazwa Alfasyr
Kraj Turcja, Fethyie
Port Fethiye, Fethiye
Długość 13.01
Rok budowy 2008
Szerokość 4.12
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2
Miejsc max 8
Kabin 4
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Narzędzia: Bosak, Wiadro i szczotka, zestaw narzędzi, Wąż do wody, Lornetka, Wiadro (plastikowe), Nożyce do cięcia kabli
Pokład: Poduszki w kokpicie, Ochraniacze, Ponton, Dodatkowa kotwica, Kompas
Bezpieczeństwo: apteczka pierwszej pomocy, Pasy ratunkowe, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, Gaśnica
Komfort: Ręczniki, Klimatyzacja, TV
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni
Nawigacja: Mapy
equipment: Liferaft

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht żaglowy Oceanis 43 nazwany Alfasyr został wyprodukowany w 2008 roku. Proponujemy jego czarter z bazy Fethiye : Czarter jachtów Fethiye. Fethiye znajduje się w okolicy regionu Fethyie. Alfasyr zarejestrowany jest na 8 osób. Układ koi na łodzi to 8. Na łodzi Oceanis 43 Alfasyr są 4 kabiny oraz 2 toalety. Jacht ma długość 13.01 m., jego szerokość wynosi 4.12 m. , a zanurzenie 2 m. Wyposazenie jachtu przedstawia się nastepująco: Ponton, Ręczniki, Klimatyzacja, TV. . Depozyt za jacht to 0.00 EUR. Oceanis 43 Alfasyr z miasta Fethiye jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Turcja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu