YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Oceanis 43 (2011) Alcor - Cagliari


Jacht

Nazwa Alcor
Kraj Włochy, Sardynia
Port Cagliari, Cagliari
Długość 13.13
Rok budowy 2011
Szerokość 4.12
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2
Miejsc max 8 (6+2)
Kabin 3
Silnik 53
WC 3

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Nawigacja: Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody), Wiatromierz, Radar, Przyrządy nawigacyjne, Autopilot, Plotter GPS, Radio vhf
Pokład: Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Kotwica główna z łańcuchem, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Manewrowanie: Steering wheel
Żagle: grot na lazy jacku
Wnętrze: Lodówka
Elektryka: Ładowarka do akumulatorów
Komfort: Radioodtwarzacz cd
Narzędzia: Ławeczka bosmańska do wciągania na maszt
Bezpieczeństwo: wyposażenie ratunkowe

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Oceanis 43 o nazwie Alcor wyprodukowano w 2011 roku. Proponujemy go w czarterze z mariny Cagliari : Czarter jachtów Cagliari. Cagliari znajduje się obok Sardynia. Alcor został zarejestrowany na 8 osób. Rozkład miejsc na łodzi to 8 (6+2). Na łodzi Oceanis 43 Alcor zostały rozmieszczone 3 kabiny oraz 3 toalety. Jacht Alcor został wyposażony w silnik typu: 53. Jacht ma długość 13.13 m., jego szerokość wynosi 4.12 m. , a zanurzenie 2 m. Wyposazenie jachtu składa sie z: Radar, Autopilot, Plotter GPS, grot na lazy jacku, Radioodtwarzacz cd, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna. . Depozyt za jacht ma wysokość 2500.00 EUR. Oceanis 43 Alcor z portu Cagliari znajduje się w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Włochy.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu