YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Poznaj YachtGuru

System rezerwacji rezerwacji jachtów online

Firma stabilna finansowo

Jesteśmy oficjalnym członkiem programu YachtPool Financial Security Program, który zabezpiecza klientów od bankructwa Agenta oraz Armatora. Aby być członkiem tego prestiżowego programu, YachtPool sprawdza naszą stabilność finansową co roku. I za każdym razem przechodzimy ten audyt z wynikiem pozytywnym!


Największy system rezerwacji jachtów w Polsce

 • zintegrowany z największą liczbą planów rezerwacyjnych (ponad 800) ze wszystkich dostępnych serwisów na polskim rynku, dzięki czemu masz naprawdę pełen przegląd ofert czarteru jachtów
 • rozwijany niezmiennie od 2010 roku (pierwszy w Polsce)
 • z własnym działem IT pracującym na pełen etat, dzięki czemu wszelkie błędy poprawiane są na bieżąco, a system rozwijany jest każdego dnia
 • z ręczną weryfikacją każdego dochodzącego jachtu: zdjęcia, wyposażenie, opłaty dodatkowe, parametry jachtu
 • z merytorycznym doradztwem: każda osoba w dziale obsługi klienta ma uprawnienia minimum jachtowego sternika morskiego oraz doświadczenie w prowadzeniu jachtów po morzu
 • współpraca tylko z rzetelnymi partnerami: w przypadku jakichkolwiek negatywnych sygnałów z rynku lub od naszych klientów, oferta danego Armatora jest ukrywana
 • technicznie dopracowany: w momencie kliknięcia przycisku "Rezerwacja", opcja jest ustawiana automatycznie w systemie rezerwacyjnym danego Armatora
 • funkcjonujący w 8 językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki.
 • właścicielem serwisu jest firma Velmund Group, specjalizująca się w czarterach od ponad 9 lat!

Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji

Przy każdej rezerwacji podajemy datę, do której możesz bezpłatnie anulować rezerwację. Bez żadnych konsekwcji, nie musisz nawet podawać powodu anulacji.


Poprzez platformę YachtGuru.pl pragniemy oferować łatwy w obsłudze portal z ofertami czarteru jachtów, w pełni zsynchronizowany z ponad 800 planami rezerwacyjnymi i przedstawiający zawsze aktualne oferty. Wierzymy, że tylko pełna wiedza o wynajmowanym jachcie w momencie podejmowania decyzji umożliwia Tobie wybranie dokładnie takiego jachtu, jakiego potrzebujesz.

Jakub Karakulski Booking Manager
710 portów zaokrętowania
16 669 jachtów
dostępnych online
560 111 ofert czarteru
aktualizowanych
każdego dnia

International awards

laureat konkursu WSAB organizowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.2

My o serwisie YachtGuru


Jakub - Booking Manager

„Stworzyliśmy system, o jaki zawsze nas prosiliście - prosty, wygodny i przyjazny żeglarzom. Każdego dnia słuchamy Waszych uwag, nieustannie go zmieniamy i rozwijamy. Wierzymy, że w ten sposób YachtGuru.pl będzie pomagać Wam znajdować jachty, dzięki którym Wasze wakacje będą naprawdę udane i bezpieczne.”


Mieczysław - Współzałożyciel


Agnieszka - Dział Marketingu


Kuba - Dział IT

Jesteśmy obecni na wielu targach żeglarskich (Wiatr i Woda / Boatshow)

O firmie

Właścicielem serwisu Yachtguru jest firma Velmundi Group, z siedzibą przy ul. Hawajskiej 6/17 w Warszawie. Velmundi Group specjalizuje się w czarterze jachtów morskich na całym świecie, m.in w Chorwacji, Grecji, Włoszech, Turcji, Karaibach i Seszelach. Firma jest zarejestrowana pod numerem REGON: 142157214, a także wpisana do system VIES w Unii Europejskiej pod numerem PL9512148443. Firma Velmundi Group jest europejskim płatnikiem VAT. Na życzenie wystawiamy faktury VAT (chęć otrzymania faktury VAT prosimy o zgłoszenie w momencie dokonywania rezerwacji). System wymiany danych zintegrowany z bazami NauSYS @2010-2017 oraz Booking-Manager @2002-2017.

 • Nazwa Firmy
  Velmundi Group

 • Adres
  ul. Hawajska 6/17, 02-776 Warszawa

 • REGON
  142157214

 • NIP
  951-214-84-43

 • E-mail

 • Telefon
  +48 22 240 66 88

 • Chat

Opinie żeglarzy o YachtGuru


Obsługa na miejscu sprawna, chętni do pomocy
33334
Cała załoga bardzo zadowolona. Państwa pośrednictwo w rezerwacji bardzo pomocne. Obsługa na miejscu sprawna, chętni do pomocy. Drobne kłopoty w przygotowaniu jachtu, ale usterki szybko i sprawnie usunięte. Żadnych, ale to żadnych problemów przy zdawaniu jachtu. Kaucja zwrócona w całości. Zbigniew - Bavaria 40 Cruiser (2009) Lavrion, Olympic Marine, 14 października 2017 (2 tygodnie)
Po rejsie na Leopard 38
3333
Na miejscu nie było żadnych problemów z przejęciem jachtu jego stanem i wyposażeniem nawet w promocji dostaliśmy dodatkowo silnik do pontonu wifi i ręczniki bez żadnych dodatkowych opłat jacht sprawny technicznie a drobne problemy to norma i nie ma o nich co wspominać. Duży wygodny katamaran jednak tylko dla 8 osób ponieważ dwa miejsca w kabinach dziobowych praktycznie nadają się tylko dla dziecka i jest to newraligiczna częśc jachtu poniważ skraplająca się woda czyni wodospady po ścianach. O tym warto uprzedzić następnych użytkowników. Wyposażenie zarówno nawigacyjne jak i techniczne bez najmniejszych uwag skromnie ale wszystko działało bez zarzutu. Zdanie jachtu bez problemów i zbędnej zwłoki a i bez nadmiernego angażowania się w np. potłuczony kubek czy też zerwany pokrowiec na obijaczu. JednaK muszę napisać również o warunkach i możliwościach nautycznych tego katamaranu Leopard 38 - wielkie wielkie rozczarowanie. Poruszał się tak jakby tapczan wrzucić do wody i pływać - wolny zawietrzny. I żeglowanie nim to nie za duża przyjemność. Opłaty portowe plus 50 procent co tez stanowi pewna przeszkodę. Piotr - Leopard 38 (2010) Murter, Marina Betina, 30 września 2017 (2 tygodnie)
Jacht przygotowany perfekcyjnie
33333
bardzo dziękuję za współpracę, nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości usług i ze strony Państwa jak i Waszego partnera w Chorwacji - jacht przygotowany perfekcyjnie, obsługa podczas przejmowania i zdawania jednostki sprawna i kompetentna. Co prawda nie poinformowano nas, że w marinie ACI Dubrownik obowiązują różne ceny za parking, w zależności od jego usytuowania, ale sprawę rozwiązano dla nas pomyślnie. Jeśli tylko będziemy planować rejs w przyszłym roku na pewno skorzystamy z Państw oferty. Może tym razem Grecja? Jacek - Sun Odyssey 36i (2007) Dubrownik, ACI Marina, 23 września 2017 (2 tygodnie)
Bardzo dzielna łódka
33334
Dzień dobry! Rejs bardzo udany, yacht godny polecenia, bardzo dzielna łódka. pozdrawiam Leszek - Gib Sea 51 (2004) Biograd, Marina Šangulin, 30 września 2017 (1 tydzień)
Chętnie skorzystam następnym razem. Może w Grecji?
33333
Jestem bardzo zadowolony. Bez zastrzeżeń. Chętnie skorzystam następnym razem. Może w Grecji? Kto wie. Bardzo dziękuję za organizację. Pozdrowienia Piotr - Sun Odyssey 449 (2016) Sukosan, Marina Dalmacija, 30 września 2017 (1 tydzień)
Jestem jak najbardziej zadowolony...
33334
Jestem jak najbardziej zadowolony z Pana usług, także z poradnika, który nic nie odkrywał dla mnie ale pokazuje że potrafi Pan dbać o klientów. A to się chwali. Z Kavas też jestem zadowolony, chociaż skończyło się drobnym uszkodzeniem płetwy sterowej na greckich kamieniach i kosztami naprawy, to podeszli do sprawy profesjonalnie, bez próby "wyłudzenia" dodatkowej opłaty. Wyjęli łódkę, pokazali i przy nas naprawiali. Z resztą mieli kilka podobnych przypadków na łódkach obok. Maciej - Sun Odyssey 42i (2008) Ateny, Alimos Marina, 23 września 2017 (1 tydzień)
Sprzęt OK. Obsługa również.
33333
Witam, rejs udany pod każdym względem. Sprzęt OK . Obsługa również. Jedyna strata to moja czapka. Na pewno w przyszłości skorzystam z waszej oferty. pozdrawiam Leszek - Bavaria Cruiser 37 (2014) Murter, ACI Jezera, 23 września 2017 (1 tydzień)
Wszystko było OK, bez żadnych problemów.
33333
Wszystko było OK, bez żadnych problemów. Pozdrawiam Piotr - Bavaria Easy 9.7 (2015) Kastela, Marina Kastela, 9 września 2017 (1 tydzień)
Wszystko było w jak najlepszym porządku
33333
Wszystko było w jak najlepszym porządku. Zgodnie z naszą prośbą o wcześniejsze wydanie jachtu, armator czekał przy jachcie o umówionej godzinie. Jacht był w bardzo dobrym stanie, w 100% przygotowany do rejsu. Zdanie jachtu również odbyło się bez żadnych problemów lub utrudnień. Dziękuję za pomoc i obsługę czarteru. Oczywiście odezwę się przy kolejnym planowanym rejsie. Marcin - Sun Odyssey 43 (2002) Ateny, Alimos Marina, 9 września 2017 (1 tydzień)
Odbiór i zdanie łódki bez problemu.
33334
Wszystko w porządku, obsługa bardzo sprawna. Odbiór i zdanie łódki bez problemu. Ps. Zmiana łódki na inną, ale tego samego typu i rocznika. Marek - Sun Odyssey 49i (2008) Sukosan, Marina Dalmacija, 9 września 2017 (1 tydzień)
Było warto krajobrazowo, ale żeglarsko tak sobie
3333
jestem pod wrażeniem. Obsługa jachtu b. przyjazna, bezkonfliktowa. Jacht przygotowany jak trzeba i domyty. Kiepsko załatwiona pogoda, bo trzy dni mieliśmy liche - to trzeba poprawić ! Jesteśmy zadowoleni - było warto krajobrazowo, ale żeglarsko tak sobie. Na przyszły rejs proszę załatwić trochę lepszą pogodę. Krzysztof - Sun Odyssey 439 (2013) Bar, AD marina Bar, 9 września 2017 (1 tydzień)
Jakość państwa obsługi na tle innych oceniam bardzo wysoko
33333
Korzystałem z wielu firm pośredniczących. Czarterowałem również łodzie bezpośrednio u armatorów. Jakość państwa obsługi na tle innych oceniam bardzo wysoko. Co do obsługi w Navigo w Chorwacji również O.K. i sympatycznie. Jacht jak można było się spodziewać (po cenie i wieku) dość "zużyty". Najgorsze, że trochę przeciekał w czasie deszczu w okolicy jaskółki w kabinie rufowej. Mam za sobą długoletnie doświadczenie mazurskie i potrafię sobie radzić z takimi drobiazgami lub je polubić. Marek - Sun Odyssey 36i (2008) Sukosan, Marina Dalmacija, 2 września 2017 (1 tydzień)
Dziękuję za bezproblemowe przeprowadzenie procedury rezerwacji
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję za bezproblemowe przeprowadzenie procedury rezerwacji i zawarcia umowy. Konrad - Bavaria 40 (2001) Vrsar, Marina Vrsar, 26 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Bardzo porządna marina i dobrze przygotowany jacht
33333
Właściwie to wróciliśmy właśnie w niedzielę, tydzień temu. Wszystko jak najbardziej było w porządku, nawet lepiej- super. Bardzo porządna marina i dobrze przygotowany jacht, wszystko poszło sympatycznie i sprawnie. Żadnych problemów, awarii, usterek etc. Mam nadzieję, że to samo przekazali Panu z Krvavicy. Mam przy okazji pytanie- gdybym potrzebował potwierdzenia rejsu dla siebie (opinii), jak można to zorganizować? Tomasz - Elan 36 (2002) Krvavica, Marina Ramova, 5 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Do następnego razu!
33334
Dziękuję. Wszystko było super. Do następnego razu! Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10 Damian - Bavaria Cruiser 33 (2016) Primosten, Marina Kremik, 19 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Przeżyliśmy fantastyczną przygodę
33333
Tak jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej obsługi, z obsługi czarteru na miejscu, jak również z jachtu. Przeżyliśmy fantastyczną przygodę i z pewnością będziemy chcieli ją jeszcze powtórzyć :-) Agnieszka - Dufour 350 Grand Large (2016) Krk, Marina Punat, 19 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Do usłyszenia w przyszłym roku :)
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi rezerwacji przez was, jak i z czarteru na miejscu. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Do usłyszenia w przyszłym roku :) Jakub - Oceanis 40 (2008) Marina Portorosa (Włochy), 22 lipca 2017 (1 tydzień)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu
33333
jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, Państwa obsługi jak i obsługi na miejscu. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Adam - Bavaria 42 Match (2006) Biograd, Marina Kornati, 15 lipca 2017 (1 tydzień)
wszystko wspaniale :)
33333
wszystko wspaniale :) zgłosimy się na przyszłość. Janusz - Bavaria 36 (2003) Murter, Marina Betina, 8 lipca 2017 (2 tygodnie)
Pozdrawiam żeglarsko i wakacyjnie
33333
Czarter jachtu przebiegł bez problemu, zgodnie z ofertą. Obsługa w Chorwacji życzliwa i pomocna. Był to mój drugi rok czarteru jachtu w Waszej firmie i jak zwykle obsługa perfekcyjna. Dziękuję za współpracę. Miło mi będzie skorzystać z Waszych usług w przyszłości. Pozdrawiam żeglarsko i wakacyjnie. Jacek - Sun Odyssey 40 (2001) Split, ACI Split, 24 czerwca 2017 (2 tygodnie)
Okres wakacji niestety mija szybko
33333
Okres wakacji niestety mija szybko i trzeba wrócić do pracy. Udało mi się dopiero teraz wygospodarować chwilkę i odpisać. Jestem ja i załoga bardzo zadowoleni z rejsu. Zaliczamy go do bardzo udanych (trochę mało wiało). Jacht spełnił oczekiwania całej załogi, obsługa zarówno Państwa jak i obsługa na miejscu w pełni zadowalająca (super). Arek - Lagoon 39 (2017) Slano, ACI marina, 10 czerwca 2017 (1 tydzień)
Elan 37
3333
Tak, generalnie jestem zadowolony i z obsługi rezerwacji i z współpracy z firmą ASC, szczególnie pomocne smsowe komunikaty pogodowe, które dwukrotnie uchroniły nas przed silnym wiatrem i pozwoliły na czas spłynąć do portu. Oczywiście mieliśmy własne prognozy pogody, jednak potwierdzenie ich przez armatora było bezcenne. Jedyne co mnie lekko rozczarowało to sam jacht Elan 37, tak naprawdę kiepsko rozplanowany wewnątrz - mało miejsc na rzeczy osobiste, ubożuchny w elektronikę - GPS chyba z pierwszego "rzutu" tych urządzeń. Jedyne, co przemawiało na plus tej konstrukcji to jego walory nautyczne: świetne chodzenie na wiatr, dobre prędkości na różnych kursach, łatwe i precyzyjne sterowanie szczególnie przy manewrach portowych. Jacek - Elan 37 (2004) Biograd, Marina Kornati, 24 czerwca 2017 (1 tydzień)
Po rejsie rodzinnym
33333
Nareszcie troche czasu na sprawdzenie poczty....No oczywiscie ze jestesmy zadowoleni z Waszej obslugi, jak zawsze zreszta! Przejecie jachtu bez problemowe, jacht troche juz „wyczarterowany (8 lat)” ale bez wiekszych problemow. Na przyszlosc moze trzeba bedzie brac mlodsze jachty. Drobne usterki natychmiast usuniete, wyciek paliwa (benzyny) z motorka pomocniczego zostal tez usuniety. Siatki pozakladane i inne zyczenia wypelnione. Service bardzo dobry. U nich cala flota to BAVARIA. Rejs sie udal, wszystkim sie bardzo podobalo, odwiedzilismy Vodice, Sibenik, Skradin, Marina Mandalina, Primosten, Jezera no i oczywiscie Murter. Plywalismy rodzinnie: zona, dwie corki, ziec no i trzy wnuczki! Zaraz po rejsie plany na nastepny rejs! Serdecznie pozdrawiam i DZIEKUJE!! Christian - Bavaria 46 Cruiser (2009) Murter, Marina Hramina, 10 czerwca 2017 (1 tydzień)
Czarter z Dubrownika
33333
Dziekujemy za pomoc przy tym czarterze. Wszystko bylo OK ze strony YachtGuru. Na miejscu tez OK, ale nastepnym razem wezmiemy mlodszy jacht. Bartosz - Nautitech 40 (2005) Dubrownik, ACI Marina, 27 maja 2017 (1 tydzień)
Udany rejs
33333
płynęliśmy z dziećmi, więc potrzebowaliśmy siatki ochronnej i wszelkich wygód na jachcie. Rezerwację dokonalem w swieta Bożego Narodzenia, potwierdzenie pamiętam dostałem parktycznie od razu. Przegadałem od razu z rodziną, zapłaciliśmy. Bardzo sprawnie działacie. Piotr -
Majówkowy czarter
33333
Właśnie wróciliśmy z naszego rejsu majówkowego. Było cieplutko, jacht dobrze przygotowany (lubię początek sezonu), mało ludzi w marinach. Dzięki za sprawne przeprowadzenie mojej rezerwacji, będę wracał. Michał - Sun Odyssey 49 Sukosan
Last Minute
33334
Często szukam jachtów w ofercie Last Minute, a u Was bardzo wygodnie się ich wyszukuje. To była moja druga rezerwacja z wami, zarezerwowana na tydzień przed czarterem. Na miejscu wszystko OK, dzięki. Andrzej - Bavaria 40 Cruiser Trogir