YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Poznaj YachtGuru

System rezerwacji rezerwacji jachtów online

Firma stabilna finansowo

Jesteśmy oficjalnym członkiem programu YachtPool Financial Security Program, który zabezpiecza klientów od bankructwa Agenta oraz Armatora. Aby być członkiem tego prestiżowego programu, YachtPool sprawdza naszą stabilność finansową co roku. I za każdym razem przechodzimy ten audyt z wynikiem pozytywnym!


Największy system rezerwacji jachtów w Polsce

 • zintegrowany z największą liczbą planów rezerwacyjnych (ponad 800) ze wszystkich dostępnych serwisów na polskim rynku, dzięki czemu masz naprawdę pełen przegląd ofert czarteru jachtów
 • rozwijany niezmiennie od 2010 roku (pierwszy w Polsce)
 • z własnym działem IT pracującym na pełen etat, dzięki czemu wszelkie błędy poprawiane są na bieżąco, a system rozwijany jest każdego dnia
 • z ręczną weryfikacją każdego dochodzącego jachtu: zdjęcia, wyposażenie, opłaty dodatkowe, parametry jachtu
 • z merytorycznym doradztwem: każda osoba w dziale obsługi klienta ma uprawnienia minimum jachtowego sternika morskiego oraz doświadczenie w prowadzeniu jachtów po morzu
 • współpraca tylko z rzetelnymi partnerami: w przypadku jakichkolwiek negatywnych sygnałów z rynku lub od naszych klientów, oferta danego Armatora jest ukrywana
 • technicznie dopracowany: w momencie kliknięcia przycisku "Rezerwacja", opcja jest ustawiana automatycznie w systemie rezerwacyjnym danego Armatora
 • funkcjonujący w 8 językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki.
 • właścicielem serwisu jest firma Velmund Group, specjalizująca się w czarterach od ponad 9 lat!

Możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji

Przy każdej rezerwacji podajemy datę, do której możesz bezpłatnie anulować rezerwację. Bez żadnych konsekwcji, nie musisz nawet podawać powodu anulacji.


Poprzez platformę YachtGuru.pl pragniemy oferować łatwy w obsłudze portal z ofertami czarteru jachtów, w pełni zsynchronizowany z ponad 800 planami rezerwacyjnymi i przedstawiający zawsze aktualne oferty. Wierzymy, że tylko pełna wiedza o wynajmowanym jachcie w momencie podejmowania decyzji umożliwia Tobie wybranie dokładnie takiego jachtu, jakiego potrzebujesz.

Jakub Karakulski Booking Manager
719 portów zaokrętowania
21 522 jachtów
dostępnych online
1 243 180 ofert czarteru
aktualizowanych
każdego dnia

International awards

laureat konkursu WSAB organizowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 6.2

My o serwisie YachtGuru


Jakub - Booking Manager

„Stworzyliśmy system, o jaki zawsze nas prosiliście - prosty, wygodny i przyjazny żeglarzom. Każdego dnia słuchamy Waszych uwag, nieustannie go zmieniamy i rozwijamy. Wierzymy, że w ten sposób YachtGuru.pl będzie pomagać Wam znajdować jachty, dzięki którym Wasze wakacje będą naprawdę udane i bezpieczne.”


Mieczysław - Współzałożyciel


Agnieszka - Dział Marketingu


Kuba - Dział IT

Jesteśmy obecni na wielu targach żeglarskich (Wiatr i Woda / Boatshow)

O firmie

Właścicielem serwisu Yachtguru jest firma Velmundi Group, z siedzibą przy ul. Hawajskiej 6/17 w Warszawie. Velmundi Group specjalizuje się w czarterze jachtów morskich na całym świecie, m.in w Chorwacji, Grecji, Włoszech, Turcji, Karaibach i Seszelach. Firma jest zarejestrowana pod numerem REGON: 142157214, a także wpisana do system VIES w Unii Europejskiej pod numerem PL9512148443. Firma Velmundi Group jest europejskim płatnikiem VAT. Na życzenie wystawiamy faktury VAT (chęć otrzymania faktury VAT prosimy o zgłoszenie w momencie dokonywania rezerwacji). System wymiany danych zintegrowany z bazami NauSYS @2010-2017 oraz Booking-Manager @2002-2017.

 • Nazwa Firmy
  Velmundi Group

 • Adres
  ul. Hawajska 6/17, 02-776 Warszawa

 • REGON
  142157214

 • NIP
  951-214-84-43

 • E-mail

 • Telefon
  +48 22 240 66 88

 • Chat

Opinie żeglarzy o YachtGuru


Sprzęt też, jak na swój wiek, nie budził zastrzeżeń
33334
Odnośnie obsługi nie mamy żadnych uwag. Było miło i sympatycznie, a i łódka spisywała się dzielnie! Miała , co prawda pewne mankamenty natury technicznej ( zatkane odpływy z prysznica i zlewozmywaka) ale to nasz błąd przy odbiorze, z którym sobie poradziliśmy. Tak, że z Waszej obsługi jesteśmy bardzo zadowoleni sprzęt też, jak na swój wiek nie budził zastrzeżeń, wypada mi tylko Wam podziękować, i zapewnić, że mamy nadzieję na dalszą współpracę:) PS. Pogoda nie rozpieszczała, ale to też nasza wina! Słabo polaliśmy Posejdonowi. Bogdan - Bavaria 45 Cruiser (2012) Ateny, Delta Marina, 22 września 2018 (2 tygodnie)
Pomoc telefoniczna w razie pojawiających się problemów natychmiastowa
33334
Wszystko było ok. Przekazanie i przyjęcie bez problemów. Jacht zgodny z ofertą. Pomoc telefoniczna w razie pojawiających się problemów natychmiastowa. Tylko Bora dwa dni wiała. Wojciech - Elan 354 Impression (2014) Zadar, Marina Tankerkomerc, 22 września 2018 (1 tydzień)
Łódka, w porównaniu z Bavarią zdecydowanie lepiej się prowadzi
33334
Rejs był ok. Łódka, w porównaniu z Bavarią zdecydowanie lepiej się prowadzi. Operator jachtu też był ok. Do usłyszenia za rok. Jakub - Elan Impression 50 (2017) Zadar, Marina Tankerkomerc, 29 września 2018 (1 tydzień)
Jak co roku jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi biura
33333
Jak co roku jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi biura i przyjaznego podejścia Pana Akisa (właściciela jachtu) na miejscu w Lefkas. Ze względu na jego życzliwe i przyjazne podejście do przekazania i odbioru jachtu chętnie tam wracamy, bo nie jest to regułą ;-). Szkoda tylko, że nie ma jeszcze innych jachtów pod jego opieką, które można by przetestować. Urlop był bardzo udany (mimo szalejącego cyklonu - ominął nas zahaczając o Zakynthos i rozbił się na Peloponezie i potem Turcji). Wiaterek dopisywał (3-5B), pogoda również. Udało się ponurkować i zapolować kuszą na wiele ryb (trafiła się i skorpena), dwie ośmiornice i kraba. W trollingu złowiliśmy makrelę. Odkryliśmy wiele nowych miejsc (nocowaliśmy "na dziko" w przyjaznej zatoczce na Kefalonii - cisza i spokój warte każdego zachodu). Dziękujemy bardzo i do usłyszenia w przyszłym roku! Piotr - Sun Odyssey 39i (2008) Lefkas, Marina Lefkas, 29 września 2018 (1 tydzień)
Dlatego też ostatnie kilka lat współpracuję z Państwem z największą przyjemnością i polecam Państwa Biuro wszystkim znajomym.
33333
1. Obsługa Państwa Biura jest na najwyższym poziomie.Osobiste zaangażowanie w bezpośredni kontakt z klientem godne jest uznania szczególnie biorąc pod uwagę cierpliwość i gotowość do rozwiązywania wszelkich problemów. Dlatego też ostatnie kilka lat współpracuję z Państwem z największą przyjemnością i polecam Państwa Biuro wszystkim znajomym. 2. Yachting 2000 - bardzo uprzejmi, otwarci na oczekiwania klienta, szczególnie w zakresie zdania łódki , zrobiliśmy to w sobotę rano , po powrocie z morza, na co rzadko zgadzają się inne firmy. Łódka w porządku , choć radar już przy przejęciu nie działał. Różne drobne mankamenty ( brak nap mocujących poduszki na rufie, luźny nie umocowany takielunek laizy Jacka i pokrowca ) ujawniły się dopiero podczas Bory która dopadła mnie na pełnym morzu pomiędzy Visem a Lastovem z wiatrem ponad 50 węzłów. Redukcja kaucji do 500 euro to dobra sprawa , wiem to od lat. Kaucja przepadła bo wiatr porwał odbijacz i jedną poduszkę z rufy oraz pękła talia grota. Niezapomniana przygoda , skończyło się wszystko Ok. Genaker nie był potrzebny - 6 dni wiatrowych i to mocno ale przy pięknym słońcu. Ważne w Sibeniku stacja paliw czynna całą dobę. Reasumując- wszystko świetnie , bardzo dziękuję , odezwę się pewnie w lutym no i czekam na oferty - lepszy first czy last minute ? Jacek - Lagoon 450 (2017) Sibenik, Marina Mandalina, 22 września 2018 (1 tydzień)
Jacht mimo wieku jest ok, warty polecenia
33334
Chciałem podziękować za pomoc w czarterze jachtu. Jacht mimo wieku jest ok, warty polecenia. Nie było żadnych problemów z przejęciem i zdaniem jachtu. Obsługa miła i pomocna. Wszystkie nasze drobne uwagi zostały usunięte. Mirosław - Bavaria 40 (2001) Korfu, Gouvia marina, 22 września 2018 (1 tydzień)
Przejęcie i oddanie jachtu bezproblemowo
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni jacht był w idealnym stanie obsługa w porcie brdzo miła , przejęcie i oddanie jachtu bezproblemowo. Usługi Pana agencji jak zawsze profesjonalne. Grzegorz - Lagoon 400 (2016) Ateny, Alimos Marina, 1 września 2018 (1 tydzień)
Mieliśmy parę uwag do łódki ale zostały wszystkie uwzględnione
33334
Wszystko zafunkcjonowało prawidłowo i zgodnie z oczekiwaniami, oczywiście na miejscu mieliśmy parę uwag do łódki ale zostały wszystkie uwzględnione a w trakcie rejsu w miarę sprawnie pomożono nam w naprawie ładowania akumulatora, tak więc wszyscy byliśmy zadowoleni. Jedynie mieliśmy uwagi co do jakości samej łódki Hanssa (a przecież była ona 2018), następnym razem postaram się o lepszy jacht w sensie jakości wykonania (generalnie standard wykończenia jest niski, ale to typowe dla Hanssy myślałem że ona z wielkością łódki będzie się polepszać ale niestety tak się nie dzieje.) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłą i rzeczową współpracę Bohdan - Hanse 455 (2018) Kastela, Marina Kastela, 18 sierpnia 2018 (2 tygodnie)
Zero problemów
33333
Obsługa pierwsza klasa i zero problemów. Wakacje udane, Dziękuje za udana kooperację i do usłyszenia w przyszłym roku Norbert - Sun Odyssey 509 Sukosan, Marina Dalmacija, 18 sierpnia 2018 (1 tydzień)
Dobry kontakt z serwisem technicznym
3333
Dziękuję, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Bardzo sprawna obsługa zarówno ze strony YachtGuru jak i AC na miejscu. Jacht trochę „zmęczony” ale w pełni sprawny, brak jakichkolwiek problemów podczas przyjmowania czy zdawania jednostki. Dobry kontakt z serwisem technicznym. Drugiego dnia rejsu zerwała się nam stalówka podtrzymująca opuszczaną kąpielową furtę rufową po telefonie na drugi dzień rano zjawiła się ekipa i szybko wymieniła uszkodzone linki. Bartosz - Bavaria 40 Cruiser Sukosan, Marina Dalmacija, 18 sierpnia 2018 (1 tydzień)
Pogoda była żeglarska, lepiej niż prognoza
33334
Pogoda była żeglarska, lepiej niż prognoza. Yacht znany, ale miał jakiś defekt elektroniczny, trzeba było wszystko restartować 5-8X dziennie aby działało. Obsługa wasza i w marinie bez zastrzeżeń. Jacek - Bavaria Cruiser 46 (2017) Sibenik, Marina Mandalina, 21 lipiec 2018 (1 tydzień)
Fajna łódka
33333
Fajna łódka , obsługa profeska , jesteśmy bardzo zadowoleni Dariusz - Elan Impression 40 (2018) Biograd, Marina Kornati, 14 lipca 2018 (1 tydzień)
Świetny kontakt, duże zaangażowanie, umiarkowane ceny
33334
Jestem zadowolony z obsługi rezerwacji -bardzo profesjonalna, świetny kontakt, duże zaangażowanie, umiarkowane ceny etc. Na miejscu obsługa z Grecji ok, jacht naprawdę świetnie wyposażony, szybki zwrot kaucji. Jedynie nie mogłem się dodzwonić przed przyjazdem -nieaktualne nr telefonów). Dziękuję, w przyszłości na pewno skorzystam ponownie. Adam - Bavaria 31 Cruiser (2008) Ateny, Alimos Marina, 7 lipca 2018 (1 tydzień)
Dzięki za pomoc w wyszukaniu dzielnego jachtu
33334
WSZYSTKO w najlepszym porządku – bez zastrzeżeń. Dzięki za pomoc w wyszukaniu dzielnego jachtu, który rozpędzał się do niebotycznych prędkości 9,5 Mph. Robert - Oceanis 43 (2009) Sukosan, Marina Dalmacija, 23 czerwca 2018 (1 tydzień)
Na powitanie czekała na nas butelka wina oraz kosz owoców
33334
Tak jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z czarteru jachtu, na powitanie czekała na nas butelka wina oraz kosz owoców , mimo ze trafiliśmy na trudne warunki pogodowe zamiast lajtowego pływania mieliśmy warunki typowo żeglarskie przez cztery dni mieliśmy 6-7 b , tych warunków nie wytrzymał auto pilot w którym pękł drążek , armator wziął to na siebie. Drugi raz korzystamy z YachtGuru na pewno. Robert - Oceanis 38 (2014) Pula, Marina Tehnomont Veruda, 23 czerwca 2018 (1 tydzień)
Wiała bora i nie było słońca, czyli idealne warunki do żeglowania :)
33334
My już na stałym lądzie ! Wiała bora i nie było słońca, czyli idealne warunki do żeglowania :) Wszystko z obsługą w czarterowni na najwyższym poziomie jak i samą łodzią również. Najszybszy check-in i check-out na świecie. Nikt nie szukał z latarką rys na skylightach i nie szukał na siłę powodów do zabrania kaucji. Check-out ograniczył się do pytania: wszytko z łodzią ok !, - Tak ok, podpis i do domu. Marcin - Sun Odyssey 349 (2017) Split, ACI Marina, 23 czerwca 2018 (1 tydzień)
Wszystkie sprawy związane z przejęciem lub oddaniem jachtu były przeprowadzone szybko i bez komplikacji
33333
urlop udał nam się wspaniale !!! Dziękujemy bardzo za wszystko co Pan dla nas zrobił, obsługa w Marinie była dla nas miła i elastyczna. Wszystkie sprawy związane z przejęciem lub oddaniem jachtu były przeprowadzone szybko i bez komplikacji. Bardzo chętnie zgłosimy się do Pana ponownie. Jeszcze raz BARDZO DZIEKUJEMY. Ahoj !!!! Adam - Bavaria Cruiser 34 (2017) Sukosan, Marina Dalmacija, 9 czerwca 2018 (1 tydzień)
Dziękuję za tak sprawne nawigowanie mnie przez formalności
33334
Tak, dziękuję, jestem wielce zadowolony z rejsu, z armatora oraz Z Pana usług. Dziękuję za tak sprawne nawigowanie mnie przez formalności i przypominanie o ważnych aspektach czarteru. Chętnie skorzystam z Waszych usług ponownie i polecę znajomym. Ksawery - Oceanis 423 (2004) Pirovac, marina Pirovac, 28 kwietnia 2018 (1 tydzień)
Na pewno w przyszłości skorzystamy
33333
Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni jakością Państwa obsługi jak również firmy czarterowej Ultra Sailing. Na pewno w przyszłości skorzystamy z Waszej oferty! Karol - First 36.7 (2007) Trogir, ACI Marina, 26 maja 2018 (1 tydzień)
Jacht może leciwy ale piekny, czysty, zadbany...
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku. Obsługa klienta z pańskiej strony na najwyższym poziomie. Obsługa i kontakt z armatorem perfekto. Jacht może leciwy ale piekny, czysty, zadbany i w takim samym stanie oddany. Pogoda była zamówiona ( więc taka była ) wiało i było ciepło. Będę korzystał z usług Pana firmy i oczywiście polecał znajomym. Grzegorz - Sun Odyssey 54 DS (2004) Kastela, Marina Kastela, 28 kwietnia 2018 (1 tydzień)
Obsługa na miejscu sprawna, chętni do pomocy
33334
Cała załoga bardzo zadowolona. Państwa pośrednictwo w rezerwacji bardzo pomocne. Obsługa na miejscu sprawna, chętni do pomocy. Drobne kłopoty w przygotowaniu jachtu, ale usterki szybko i sprawnie usunięte. Żadnych, ale to żadnych problemów przy zdawaniu jachtu. Kaucja zwrócona w całości. Zbigniew - Bavaria 40 Cruiser (2009) Lavrion, Olympic Marine, 14 października 2017 (2 tygodnie)
Po rejsie na Leopard 38
3333
Na miejscu nie było żadnych problemów z przejęciem jachtu jego stanem i wyposażeniem nawet w promocji dostaliśmy dodatkowo silnik do pontonu wifi i ręczniki bez żadnych dodatkowych opłat jacht sprawny technicznie a drobne problemy to norma i nie ma o nich co wspominać. Duży wygodny katamaran jednak tylko dla 8 osób ponieważ dwa miejsca w kabinach dziobowych praktycznie nadają się tylko dla dziecka i jest to newraligiczna częśc jachtu poniważ skraplająca się woda czyni wodospady po ścianach. O tym warto uprzedzić następnych użytkowników. Wyposażenie zarówno nawigacyjne jak i techniczne bez najmniejszych uwag skromnie ale wszystko działało bez zarzutu. Zdanie jachtu bez problemów i zbędnej zwłoki a i bez nadmiernego angażowania się w np. potłuczony kubek czy też zerwany pokrowiec na obijaczu. JednaK muszę napisać również o warunkach i możliwościach nautycznych tego katamaranu Leopard 38 - wielkie wielkie rozczarowanie. Poruszał się tak jakby tapczan wrzucić do wody i pływać - wolny zawietrzny. I żeglowanie nim to nie za duża przyjemność. Opłaty portowe plus 50 procent co tez stanowi pewna przeszkodę. Piotr - Leopard 38 (2010) Murter, Marina Betina, 30 września 2017 (2 tygodnie)
Jacht przygotowany perfekcyjnie
33333
bardzo dziękuję za współpracę, nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości usług i ze strony Państwa jak i Waszego partnera w Chorwacji - jacht przygotowany perfekcyjnie, obsługa podczas przejmowania i zdawania jednostki sprawna i kompetentna. Co prawda nie poinformowano nas, że w marinie ACI Dubrownik obowiązują różne ceny za parking, w zależności od jego usytuowania, ale sprawę rozwiązano dla nas pomyślnie. Jeśli tylko będziemy planować rejs w przyszłym roku na pewno skorzystamy z Państw oferty. Może tym razem Grecja? Jacek - Sun Odyssey 36i (2007) Dubrownik, ACI Marina, 23 września 2017 (2 tygodnie)
Bardzo dzielna łódka
33334
Dzień dobry! Rejs bardzo udany, yacht godny polecenia, bardzo dzielna łódka. pozdrawiam Leszek - Gib Sea 51 (2004) Biograd, Marina Šangulin, 30 września 2017 (1 tydzień)
Chętnie skorzystam następnym razem. Może w Grecji?
33333
Jestem bardzo zadowolony. Bez zastrzeżeń. Chętnie skorzystam następnym razem. Może w Grecji? Kto wie. Bardzo dziękuję za organizację. Pozdrowienia Piotr - Sun Odyssey 449 (2016) Sukosan, Marina Dalmacija, 30 września 2017 (1 tydzień)
Jestem jak najbardziej zadowolony...
33334
Jestem jak najbardziej zadowolony z Pana usług, także z poradnika, który nic nie odkrywał dla mnie ale pokazuje że potrafi Pan dbać o klientów. A to się chwali. Z Kavas też jestem zadowolony, chociaż skończyło się drobnym uszkodzeniem płetwy sterowej na greckich kamieniach i kosztami naprawy, to podeszli do sprawy profesjonalnie, bez próby "wyłudzenia" dodatkowej opłaty. Wyjęli łódkę, pokazali i przy nas naprawiali. Z resztą mieli kilka podobnych przypadków na łódkach obok. Maciej - Sun Odyssey 42i (2008) Ateny, Alimos Marina, 23 września 2017 (1 tydzień)
Sprzęt OK. Obsługa również.
33333
Witam, rejs udany pod każdym względem. Sprzęt OK . Obsługa również. Jedyna strata to moja czapka. Na pewno w przyszłości skorzystam z waszej oferty. pozdrawiam Leszek - Bavaria Cruiser 37 (2014) Murter, ACI Jezera, 23 września 2017 (1 tydzień)
Wszystko było OK, bez żadnych problemów.
33333
Wszystko było OK, bez żadnych problemów. Pozdrawiam Piotr - Bavaria Easy 9.7 (2015) Kastela, Marina Kastela, 9 września 2017 (1 tydzień)
Wszystko było w jak najlepszym porządku
33333
Wszystko było w jak najlepszym porządku. Zgodnie z naszą prośbą o wcześniejsze wydanie jachtu, armator czekał przy jachcie o umówionej godzinie. Jacht był w bardzo dobrym stanie, w 100% przygotowany do rejsu. Zdanie jachtu również odbyło się bez żadnych problemów lub utrudnień. Dziękuję za pomoc i obsługę czarteru. Oczywiście odezwę się przy kolejnym planowanym rejsie. Marcin - Sun Odyssey 43 (2002) Ateny, Alimos Marina, 9 września 2017 (1 tydzień)
Odbiór i zdanie łódki bez problemu.
33334
Wszystko w porządku, obsługa bardzo sprawna. Odbiór i zdanie łódki bez problemu. Ps. Zmiana łódki na inną, ale tego samego typu i rocznika. Marek - Sun Odyssey 49i (2008) Sukosan, Marina Dalmacija, 9 września 2017 (1 tydzień)
Było warto krajobrazowo, ale żeglarsko tak sobie
3333
jestem pod wrażeniem. Obsługa jachtu b. przyjazna, bezkonfliktowa. Jacht przygotowany jak trzeba i domyty. Kiepsko załatwiona pogoda, bo trzy dni mieliśmy liche - to trzeba poprawić ! Jesteśmy zadowoleni - było warto krajobrazowo, ale żeglarsko tak sobie. Na przyszły rejs proszę załatwić trochę lepszą pogodę. Krzysztof - Sun Odyssey 439 (2013) Bar, AD marina Bar, 9 września 2017 (1 tydzień)
Jakość państwa obsługi na tle innych oceniam bardzo wysoko
33333
Korzystałem z wielu firm pośredniczących. Czarterowałem również łodzie bezpośrednio u armatorów. Jakość państwa obsługi na tle innych oceniam bardzo wysoko. Co do obsługi w Navigo w Chorwacji również O.K. i sympatycznie. Jacht jak można było się spodziewać (po cenie i wieku) dość "zużyty". Najgorsze, że trochę przeciekał w czasie deszczu w okolicy jaskółki w kabinie rufowej. Mam za sobą długoletnie doświadczenie mazurskie i potrafię sobie radzić z takimi drobiazgami lub je polubić. Marek - Sun Odyssey 36i (2008) Sukosan, Marina Dalmacija, 2 września 2017 (1 tydzień)
Dziękuję za bezproblemowe przeprowadzenie procedury rezerwacji
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję za bezproblemowe przeprowadzenie procedury rezerwacji i zawarcia umowy. Konrad - Bavaria 40 (2001) Vrsar, Marina Vrsar, 26 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Bardzo porządna marina i dobrze przygotowany jacht
33333
Właściwie to wróciliśmy właśnie w niedzielę, tydzień temu. Wszystko jak najbardziej było w porządku, nawet lepiej- super. Bardzo porządna marina i dobrze przygotowany jacht, wszystko poszło sympatycznie i sprawnie. Żadnych problemów, awarii, usterek etc. Mam nadzieję, że to samo przekazali Panu z Krvavicy. Mam przy okazji pytanie- gdybym potrzebował potwierdzenia rejsu dla siebie (opinii), jak można to zorganizować? Tomasz - Elan 36 (2002) Krvavica, Marina Ramova, 5 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Do następnego razu!
33334
Dziękuję. Wszystko było super. Do następnego razu! Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10 Damian - Bavaria Cruiser 33 (2016) Primosten, Marina Kremik, 19 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Przeżyliśmy fantastyczną przygodę
33333
Tak jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej obsługi, z obsługi czarteru na miejscu, jak również z jachtu. Przeżyliśmy fantastyczną przygodę i z pewnością będziemy chcieli ją jeszcze powtórzyć :-) Agnieszka - Dufour 350 Grand Large (2016) Krk, Marina Punat, 19 sierpnia 2017 (1 tydzień)
Do usłyszenia w przyszłym roku :)
33333
Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi rezerwacji przez was, jak i z czarteru na miejscu. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Do usłyszenia w przyszłym roku :) Jakub - Oceanis 40 (2008) Marina Portorosa (Włochy), 22 lipca 2017 (1 tydzień)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu
33333
jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu, Państwa obsługi jak i obsługi na miejscu. Wszystko było w jak najlepszym porządku. Adam - Bavaria 42 Match (2006) Biograd, Marina Kornati, 15 lipca 2017 (1 tydzień)
wszystko wspaniale :)
33333
wszystko wspaniale :) zgłosimy się na przyszłość. Janusz - Bavaria 36 (2003) Murter, Marina Betina, 8 lipca 2017 (2 tygodnie)
Pozdrawiam żeglarsko i wakacyjnie
33333
Czarter jachtu przebiegł bez problemu, zgodnie z ofertą. Obsługa w Chorwacji życzliwa i pomocna. Był to mój drugi rok czarteru jachtu w Waszej firmie i jak zwykle obsługa perfekcyjna. Dziękuję za współpracę. Miło mi będzie skorzystać z Waszych usług w przyszłości. Pozdrawiam żeglarsko i wakacyjnie. Jacek - Sun Odyssey 40 (2001) Split, ACI Split, 24 czerwca 2017 (2 tygodnie)
Okres wakacji niestety mija szybko
33333
Okres wakacji niestety mija szybko i trzeba wrócić do pracy. Udało mi się dopiero teraz wygospodarować chwilkę i odpisać. Jestem ja i załoga bardzo zadowoleni z rejsu. Zaliczamy go do bardzo udanych (trochę mało wiało). Jacht spełnił oczekiwania całej załogi, obsługa zarówno Państwa jak i obsługa na miejscu w pełni zadowalająca (super). Arek - Lagoon 39 (2017) Slano, ACI marina, 10 czerwca 2017 (1 tydzień)
Elan 37
3333
Tak, generalnie jestem zadowolony i z obsługi rezerwacji i z współpracy z firmą ASC, szczególnie pomocne smsowe komunikaty pogodowe, które dwukrotnie uchroniły nas przed silnym wiatrem i pozwoliły na czas spłynąć do portu. Oczywiście mieliśmy własne prognozy pogody, jednak potwierdzenie ich przez armatora było bezcenne. Jedyne co mnie lekko rozczarowało to sam jacht Elan 37, tak naprawdę kiepsko rozplanowany wewnątrz - mało miejsc na rzeczy osobiste, ubożuchny w elektronikę - GPS chyba z pierwszego "rzutu" tych urządzeń. Jedyne, co przemawiało na plus tej konstrukcji to jego walory nautyczne: świetne chodzenie na wiatr, dobre prędkości na różnych kursach, łatwe i precyzyjne sterowanie szczególnie przy manewrach portowych. Jacek - Elan 37 (2004) Biograd, Marina Kornati, 24 czerwca 2017 (1 tydzień)
Po rejsie rodzinnym
33333
Nareszcie troche czasu na sprawdzenie poczty....No oczywiscie ze jestesmy zadowoleni z Waszej obslugi, jak zawsze zreszta! Przejecie jachtu bez problemowe, jacht troche juz „wyczarterowany (8 lat)” ale bez wiekszych problemow. Na przyszlosc moze trzeba bedzie brac mlodsze jachty. Drobne usterki natychmiast usuniete, wyciek paliwa (benzyny) z motorka pomocniczego zostal tez usuniety. Siatki pozakladane i inne zyczenia wypelnione. Service bardzo dobry. U nich cala flota to BAVARIA. Rejs sie udal, wszystkim sie bardzo podobalo, odwiedzilismy Vodice, Sibenik, Skradin, Marina Mandalina, Primosten, Jezera no i oczywiscie Murter. Plywalismy rodzinnie: zona, dwie corki, ziec no i trzy wnuczki! Zaraz po rejsie plany na nastepny rejs! Serdecznie pozdrawiam i DZIEKUJE!! Christian - Bavaria 46 Cruiser (2009) Murter, Marina Hramina, 10 czerwca 2017 (1 tydzień)
Czarter z Dubrownika
33333
Dziekujemy za pomoc przy tym czarterze. Wszystko bylo OK ze strony YachtGuru. Na miejscu tez OK, ale nastepnym razem wezmiemy mlodszy jacht. Bartosz - Nautitech 40 (2005) Dubrownik, ACI Marina, 27 maja 2017 (1 tydzień)
Udany rejs
33333
płynęliśmy z dziećmi, więc potrzebowaliśmy siatki ochronnej i wszelkich wygód na jachcie. Rezerwację dokonalem w swieta Bożego Narodzenia, potwierdzenie pamiętam dostałem parktycznie od razu. Przegadałem od razu z rodziną, zapłaciliśmy. Bardzo sprawnie działacie. Piotr -
Majówkowy czarter
33333
Właśnie wróciliśmy z naszego rejsu majówkowego. Było cieplutko, jacht dobrze przygotowany (lubię początek sezonu), mało ludzi w marinach. Dzięki za sprawne przeprowadzenie mojej rezerwacji, będę wracał. Michał - Sun Odyssey 49 Sukosan
Last Minute
33334
Często szukam jachtów w ofercie Last Minute, a u Was bardzo wygodnie się ich wyszukuje. To była moja druga rezerwacja z wami, zarezerwowana na tydzień przed czarterem. Na miejscu wszystko OK, dzięki. Andrzej - Bavaria 40 Cruiser Trogir