YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Jeanneau 53 (2011) Vito III - Sibenik


Jacht

Nazwa Vito III
Kraj Chorwacja, Sibenik i okolice
Port Sibenik, Marina Mandalina
Długość 16.06
Rok budowy 2011
Szerokość 4.77
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.28
Miejsc max 13
Kabin 6 (5+1)
Silnik 110
WC 3

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Drabinka do wody, Kompas, Poduszki w kokpicie, Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Ponton, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Stolik w kokpicie, Elektryczna winda kotwiczna, Prysznic na pokładzie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna)
Bezpieczeństwo: Gaśnica, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, Pasy ratunkowe, Tratwa ratunkowa, Pasy bezpieczeństwa
Wnętrze: Kuchenka gazowa z piekarnikiem, Kuchenka gazowa, Lodówka, Podgrzewacz wody
Nawigacja: Mapy, Plotter GPS, Radio vhf, Echosonda, Autopilot, Radar, Log/prędkościomierz, Plotter gps w kokpicie
Żagle: spinnaker za dodatkową opłatą, Rollfok, Wyposażenie do montazu spinakera, Rollgrot
Narzędzia: Ręczna pompa zenzowa
Elektryka: Ładowarka do akumulatorów, Generator prądu, Podłączenie do 220 v (+kabel)
Komfort: Klimatyzacja, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, TV, odtwarzacz DVD
equipment: Towels
Manewrowanie: Ster strumieniowy

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Vito III to imię jachtu Jeanneau 53 , który zbudowano w 2011 roku. Można go wypożyczyć w porcie Sibenik : Czarter jachtów Sibenik. Sibenik leży w akwenie Chorwacja. Dopuszczalna liczba pasażerów na pokładzie to 12. Na łodzi miejsca rozmieszczone są w układzie 12 (10+1+1). Jacht Jeanneau 53 Vito III został wyposażony w 6 kabiny oraz 3 WC. Na łodzi Vito III został zastosowany silnik 110. Długość jachtu wynosi : 16.06 m. , jego szerokość: 4.77 m., a zanurzenie: 2.28 m. Jacht wyposażony jest w: Plotter GPS, Internet bezprzewodowy wifi na jachcie, Autopilot, Radar, Plotter gps w kokpicie, Klimatyzacja, Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, Ogrzewanie, TV, odtwarzacz DVD, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, Generator prądu, Silnik do pontonu, Ster strumieniowy, Rollgrot. . Kaucja za jacht ma wartość 3000.00 EUR. Propozycje wynajmu łodzi żaglowej Jeanneau 53 Vito III znajdziesz w serwisie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Sibenik.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu