YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Jeanneau 53 (2010) Cleopatra II - Seget Donji


Jacht

Nazwa Cleopatra II
Kraj Chorwacja, Split i okolice
Port Seget Donji, Yachtclub Seget (Marina Baotić), Seget Donji
Długość 16.06
Rok budowy 2010
Szerokość 4.77
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.28
Miejsc max 12
Kabin 6 (5+1)
Silnik 100
WC 3

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Stolik w kokpicie, Ponton, Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Komfort: Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Klimatyzacja
Nawigacja: Locja, Echosonda, Autopilot, Radio vhf, Plotter gps w kokpicie
Wnętrze: Lodówka, Podgrzewacz wody
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel), Gniazdko zapalniczkowe 12v, Ładowarka do akumulatorów
Narzędzia: Elektryczna pompa zenzowa
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Żagle: Rollgrot

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Cleopatra II to imię jachtu Jeanneau 53 , który został wyprodukowany w 2010 roku. Proponujemy go w czarterze z portu Trogir : Czarter jachtów Trogir. Trogir należy do rewiru Chorwacja. Dopuszczalna liczba pasażerów na pokładzie to 12. Na łodzi miejsca zostały umieszczone w układzie 12. Jacht żaglowy Jeanneau 53 Cleopatra II jest wyposażony w 6 kajuty i 3 toalety. Na łodzi Cleopatra II zainstalowano silnik 100. Długość jachtu to : 16.06 m. , jego szerokość: 4.77 m., a zanurzenie: 2.28 m. Jacht wyposażony jest w: Pościel i ręczniki dla całej załogi, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Klimatyzacja, Samoprzechodzący fok, Rollgrot, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Ster strumieniowy. . Depozyt za jacht ma wartość 2000.00 EUR. Oferty czarteru jachtu żaglowego Jeanneau 53 Cleopatra II znajdziesz na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Split.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu