YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Jeanneau 53 (2011) Anita - Portisco


Jacht

Nazwa Anita
Kraj Włochy, Sardynia
Port Portisco, Portisco
Długość 16.06
Rok budowy 2011
Szerokość 4.77
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.28
Miejsc max 11
Kabin 6 (5+1)
Silnik 110
WC 4

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Dodatkowa kotwica, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood), Ponton, Kokpit teakowy, Elektryczna winda kotwiczna, Prysznic na pokładzie
Komfort: Radioodtwarzacz cd / mp3, TV, Klimatyzacja
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel), Generator prądu
Wnętrze: Lodówka, Kuchenka gazowa z piekarnikiem, Podgrzewacz wody
Nawigacja: Log/prędkościomierz, Autopilot, Radio vhf, Plotter gps w kokpicie, Wiatromierz, Echosonda
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Żagle: Rollgrot

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Anita jest to nazwa jachtu Jeanneau 53 , który został wyprodukowany w 2011 roku. Proponujemy go w czarterze z portu Portisco : Czarter jachtów Portisco. Portisco leży w Państwie Włochy. Dopuszczalna ilość osób na pokładzie to 11. Na jachcie koje znajdują się w układzie 11. Jacht żaglowy Jeanneau 53 Anita został wyposażony w 6 kajuty oraz 4 WC. Na jachcie Anita zamontowany został silnik 110. Długość jachtu to : 16.06 m. , jego szerokość: 4.77 m., a zanurzenie: 2.28 m. Jacht ma na swoim wyposażeniu: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Grill, Ponton, Kokpit teakowy, Elektryczna winda kotwiczna, Radioodtwarzacz cd / mp3, TV, Klimatyzacja, Generator prądu, Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Ster strumieniowy, Rollgrot. . Kaucja za jacht wynosi 5000.00 EUR. Propozycje wynajmu jachtu Jeanneau 53 Anita znajdziesz na portalu Yachtguru.pl : Czarter jachtów Sardynia.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu