YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Hanse 411 (2005) ANTARES - Sibenik


Jacht

Nazwa ANTARES
Kraj Chorwacja, Sibenik i okolice
Port Sibenik, Marina Mandalina
Długość 12.35
Rok budowy 2005
Szerokość 4.05 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.98 m
Miejsc max 6
Kabin 3
Silnik 55 hp
WC 2
Zbiornik paliwa 90.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Nawigacja: Autopilot, Echosonda, Plotter GPS, Wiatromierz, Radio vhf
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni, Podgrzewacz wody, Lodówka
Żagle: Rollfok, grot na lazy jacku
Pokład: Owiewka wiatrowa (sprayhood), Kompas, Elektryczna winda kotwiczna, Prysznic na pokładzie, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna)
Bezpieczeństwo: Tratwa ratunkowa
Komfort: Radioodtwarzacz cd

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Antares jest to imię jachtu Hanse 411 , który zbudowano w 2005 roku. Jego portem macierzystym jest Sibenik : Czarter jachtów Sibenik. Sibenik należy do akwenu Chorwacja. Dopuszczalna liczba osób na pokładzie to 6. Na łodzi miejsca znajdują się w układzie 6. Jacht żaglowy Hanse 411 Antares jest wyposażony w 3 kabiny i 2 łazienki. Na jachcie Antares został zainstalowany silnik 55 hp. Długość jachtu wynosi : 12.35 m. , jego szerokość: 4.05 m., a zanurzenie: 1.98 m. Jacht posiada na swoim wyposażeniu: Autopilot, Plotter GPS, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, grot na lazy jacku. . Depozyt za jacht ma wysokość 1000.00 EUR. Oferty czarteru łodzi żaglowej Hanse 411 Antares znajdziesz na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Sibenik.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu