YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Grand Soleil 46.3 (2005) Marin -


Jacht

Nazwa Marin
Kraj Chorwacja, Istria
Port Rovinj, ACI Marina Rovinj
Długość 14.30
Rok budowy 2005
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.3
Miejsc max 8
Kabin 4
Silnik 75
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wnętrze: Podgrzewacz wody
Nawigacja: Radio vhf, Autopilot, Log/prędkościomierz, Echosonda, Plotter gps w kokpicie
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Pokład: Stolik w kokpicie, Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Pokład teakowy
Komfort: Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Klimatyzacja
Elektryka: Generator prądu
Żagle: grot na lazy jacku, Klasyczny grot, Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Marin jest to nazwa jachtu Grand Soleil 46.3 , który został wyprodukowany w 2005 roku. Oferujemy go w czarterze z portu Rovinj : Czarter jachtów Rovinj. Rovinj należy do państwa Chorwacja. Dopuszczalna ilość pasażerów na pokładzie to 8. Na łodzi miejsca znajdują się w układzie 8. Jacht żaglowy Grand Soleil 46.3 Marin został wyposażony w 4 kabiny oraz 2 toalety. Na jachcie Marin został umieszczony silnik 75. Jacht został wyposażony w: Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Ster strumieniowy, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Klimatyzacja, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Pokład teakowy, Generator prądu, grot na lazy jacku, Klasyczny grot. . Kaucja za jacht ma wysokość 2000.00 EUR. Oferty wynajmu łodzi Grand Soleil 46.3 Marin znajdziesz na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Istria.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu

Podobne jachty: