YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Elan 444 Impression (2011) Evolution - Kastela


Jacht

Nazwa Evolution
Kraj Chorwacja, Split i okolice
Port Kastela, Marina Kastela
Długość 13.85
Rok budowy 2011
Szerokość 4.18
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.9
Miejsc max 10 (8+2)
Kabin 4
Silnik 55
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Manewrowanie: Ster strumieniowy
Nawigacja: Autopilot, Plotter gps w kokpicie
Pokład: Elektryczna winda kotwiczna, Stolik w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood), Ponton
Wnętrze: Podgrzewacz wody
Komfort: Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, TV, odtwarzacz DVD
Żagle: grot na lazy jacku, Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Evolution jest to Elan 444 Impression pochodzący z 2011 roku. Stacjonuje on w bazie Kastela. Kastela jest w bliskiej okolicy Split : Czarter jachtów Split. Może na nim przebywac do 10 pasażerów. 10 (8+2) to układ koi na jachcie. Elan 444 Impression Evolution jest wyposażona w 4 kabiny oraz 2 łazienki. Na jachcie Evolution umieszczono silnik 55. Jacht posiada 13.85 m. długości, 4.18 m. szerokości oraz 1.9 m. zanurzenia. Na wyposażeniu jachtu jest: Ster strumieniowy, Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Elektryczna winda kotwiczna, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, TV, odtwarzacz DVD, grot na lazy jacku. . Kaucja za jacht ma wysokość 2000.00 EUR. Jacht Elan 444 Impression Evolution można wypożyczyć w serwisie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Chorwacja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu