YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Elan 394 Impression (2012) Orca V. - Izola


Jacht

Nazwa Orca V.
Kraj Słowenia, Primorska
Port Izola, Izola
Długość 11.90
Rok budowy 2012
Szerokość 3.91
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.8
Miejsc max 8 (6+2)
Kabin 3
Silnik 30
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wnętrze: Podgrzewacz wody, Lodówka, Butla gazowa
Żagle: grot na lazy jacku, Klasyczny grot
Komfort: Ogrzewanie, Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, TV, Odtwarzacz dvd
Pokład: Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Trap, Prysznic na pokładzie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Stolik w kokpicie
Nawigacja: Radio vhf, Autopilot, Wiatromierz, Echosonda, Plotter GPS, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel)
Bezpieczeństwo: wyposażenie ratunkowe
Pozostałe Wyposażenie: Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Elan 394 Impression noszący nazwę Orca V. został wyprodukowany w 2012 roku. Oferujemy go w czarterze z bazy Izola : Czarter jachtów Izola. Izola jest oddalone parę kilometrów od regionu Primorska. Orca V. został zarejestrowany na 8 osób. Układ miejsc na jachcie to 8 (6+2). Na jachcie Elan 394 Impression Orca V. znajdują się 3 kabiny i 2 toalety. Jacht żaglowy Orca V. został wyposażony w silnik typu: 30. Jacht ma długość 11.90 m., jego szerokość wynosi 3.91 m. , a zanurzenie 1.8 m. Wyposazenie jachtu składa sie z: grot na lazy jacku, Klasyczny grot, Ogrzewanie, Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, TV, Odtwarzacz dvd, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ster strumieniowy, Autopilot, Plotter GPS, Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji. . Kaucja za jacht ma wysokość 1300.00 EUR. Elan 394 Impression Orca V. z bazy Izola jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Słowenia.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu