YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Elan 354 Impression (2014) Orange AS - Izola


Jacht

Nazwa Orange AS
Kraj Słowenia, Primorska
Port Izola, Izola
Długość 9.90
Rok budowy 2014
Szerokość 3.49
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.9
Miejsc max 8 (6+2)
Kabin 3
Silnik 30
WC 1

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Nawigacja: Wiatromierz, Plotter GPS, Radio vhf, Autopilot, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
Wnętrze: Butla gazowa, Lodówka
Pokład: Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Stolik w kokpicie, Trap, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, Prysznic na pokładzie
Komfort: Odtwarzacz dvd, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Pościel dla całej załogi, TV
Bezpieczeństwo: wyposażenie ratunkowe
Żagle: grot na lazy jacku
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel)
Pozostałe Wyposażenie: Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Elan 354 Impression o nazwie Orange AS wyprodukowano w 2014 roku. Proponujemy jego wynajem z portu Izola : Czarter jachtów Izola. Izola jest położone obok Primorska. Orange AS został zarejestrowany na 8 pasażerów. Układ koi na jachcie to 8 (6+2). Na jachcie Elan 354 Impression Orange AS zostały rozmieszczone 3 kabiny i 1 toalety. Jacht żaglowy Orange AS został wyposażony w silnik typu: 30. Jacht ma długość 9.90 m., jego szerokość wynosi 3.49 m. , a zanurzenie 1.9 m. Wyposazenie jachtu stanowi: Plotter GPS, Autopilot, Odtwarzacz dvd, Radioodtwarzacz cd, Ogrzewanie, Pościel dla całej załogi, TV, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, grot na lazy jacku, Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji. . Kaucja za jacht ma wysokość 1300.00 EUR. Elan 354 Impression Orange AS z bazy Izola znajduje się w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Słowenia.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu