YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Elan 340 (2010) Arwen - Ateny


Jacht

Nazwa Arwen
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 10.36
Rok budowy 2010
Szerokość 3.48 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.95 m
Miejsc max 6 (4+2)
Kabin 2
Silnik 29 HP
WC 1
Zbiornik wody 200.00 l
Zbiornik paliwa 75.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Nawigacja: Autopilot, Przyrządy nawigacyjne, Plotter GPS, Locja, Radio vhf, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
safety equipment: Liferaft
Żagle: Rollfok, grot na lazy jacku
Bezpieczeństwo: Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, wyposażenie ratunkowe, Gaśnica, Pasy ratunkowe, Koło ratunkowe typu podkowa, apteczka pierwszej pomocy
Pokład: Prysznic na pokładzie, Prysznic na pokładzie z ciepłą wodą, Ponton, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Poduszki w kokpicie, Kotwica główna z łańcuchem, Kompas, Elektryczna winda kotwiczna
Komfort: Koce i poduszki
Wnętrze: Kuchenka gazowa z piekarnikiem, Lodówka
Narzędzia: Elektryczna pompa zenzowa

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Elan 340 nazywający się Arwen został wyprodukowany w roku 2010. Jego portem macierzystym jest Ateny. Zostal on zarejestrowany na 6 osób. Układ miejsc to 6 (4+2). Elan 340 Arwen ma 2 kabiny i 1 toalety. Pojemność zbiorników wody wynosi litrów 200.00 l , a zbiorniki paliwa 75.00 l litrów. Jacht ten wyposażony jest w Pościel dla całej załogi, TV, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Autopilot, Plotter GPS, Silnik do pontonu, grot na lazy jacku. . Kaucja za jacht wynosi 1500.00 EUR. Elan 340 Arwen z miasta Ateny jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Grecja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu