YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Elan 340 (2010) Arwen - Ateny


Jacht

Nazwa Arwen
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 9.99
Rok budowy 2010
Szerokość 3.48 m
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.95 m
Miejsc max 6 (4+2)
Kabin 2
Silnik 29 HP
WC 1
Zbiornik wody 200.00 l
Zbiornik paliwa 75.00 l

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Bezpieczeństwo: Pasy ratunkowe, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, Gaśnica, apteczka pierwszej pomocy, Koło ratunkowe typu podkowa, Tratwa ratunkowa, wyposażenie ratunkowe
Pokład: Ponton, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Poduszki w kokpicie, Kotwica główna z łańcuchem, Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Kompas
Komfort: TV, Koce i poduszki
Nawigacja: Autopilot, Plotter GPS, Locja, Przyrządy nawigacyjne, Radio vhf, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
Wnętrze: Kuchenka gazowa z piekarnikiem, Podgrzewacz wody, Lodówka
other equipment: Electric Bilge pump
Żagle: grot na lazy jacku, Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Elan 340 nazywający się Arwen został wyprodukowany w roku 2010. Jego portem macierzystym jest Ateny. Zostal on zarejestrowany na 6 osób. Układ miejsc to 6 (4+2). Elan 340 Arwen ma 2 kabiny i 1 toalety. Pojemność zbiorników wody wynosi litrów 200.00 l , a zbiorniki paliwa 75.00 l litrów. Jacht ten wyposażony jest w Pościel dla całej załogi, TV, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Autopilot, Plotter GPS, Silnik do pontonu, grot na lazy jacku. . Kaucja za jacht wynosi 1500.00 EUR. Elan 340 Arwen z miasta Ateny jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Grecja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu