YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Dufour 44 (2004) Happy AS - Izola


Jacht

Nazwa Happy AS
Kraj Słowenia, Primorska
Port Izola, Izola
Długość 13.67
Rok budowy 2004
Szerokość 4.25
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.3
Miejsc max 10 (8+2)
Kabin 4
Silnik 55
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Komfort: Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi
Pokład: Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Stolik w kokpicie, Trap, Prysznic na pokładzie, Ponton, Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Bezpieczeństwo: wyposażenie ratunkowe
Nawigacja: Plotter GPS, Autopilot, Radio vhf, Wiatromierz, Echosonda, Tridata (prędkościomierz, głębokościomierz, temperatura wody)
Wnętrze: Lodówka, Butla gazowa, Podgrzewacz wody
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel)
Żagle: grot na lazy jacku
Pozostałe Wyposażenie: Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht żaglowy Dufour 44 noszący nazwę Happy AS został wyprodukowany w 2004 roku. Proponujemy go w czarterze z bazy Izola : Czarter jachtów Izola. Izola znajduje się w okolicy regionu Primorska. Happy AS zarejestrowany jest na 10 pasażerów. Układ miejsc na łodzi to 10 (8+2). Na łodzi Dufour 44 Happy AS znajdują się 4 kabiny oraz 2 toalety. Jacht Happy AS wyposażono w silnik typu: 55. Jacht ma długość 13.67 m., jego szerokość wynosi 4.25 m. , a zanurzenie 2.3 m. Wyposazenie jachtu składa sie z: Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Plotter GPS, Autopilot, grot na lazy jacku, Zezwolenie na żeglugę do Włoch i Chorwacji. . Kaucja za jacht wynosi 1800.00 EUR. Dufour 44 Happy AS z bazy Izola znajduje się w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Słowenia.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu