YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Dufour 40E (2007) Bonito - Marsala


Jacht

Nazwa Bonito
Kraj Włochy, Sycylia
Port Marsala, Marsala
Długość 12.35
Rok budowy 2007
Szerokość 3.89
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.1
Miejsc max 8 (6+2)
Kabin 3
Silnik 40
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Ochraniacze, Prysznic na pokładzie, Drabinka do wody, Ponton, Zapasowy rumpel, Kotwica główna z łańcuchem, Trap, Elektryczna winda kotwiczna, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna)
Bezpieczeństwo: apteczka pierwszej pomocy, Gaśnica, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, Reflektor radarowy, Tratwa ratunkowa, Pasy bezpieczeństwa, Koło ratunkowe typu podkowa, Pasy ratunkowe
Nawigacja: Log/prędkościomierz, Locja, Gps, Barometr i zegar, Kompas ręczny, Przyrządy nawigacyjne, Radio vhf
Narzędzia: Ławeczka bosmańska do wciągania na maszt, Ręczna pompa zenzowa, Wiadro i szczotka, Bosak, Lornetka, Wąż do wody, zestaw narzędzi
Komfort: Sprzęt do snurkowania (abc)
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni, Butla gazowa
Pozostałe Wyposażenie: Dokumenty jachtu
Manewrowanie: Cumy
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel)
Żagle: Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht żaglowy Dufour 40E noszący nazwę Bonito pochodz z 2007 roku. Oferujemy jego wynajem z przystani jachtowej Marsala : Czarter jachtów Marsala. Marsala jest w bliskiej okolicy Sycylia. Bonito został zarejestrowany na 8 pasażerów. Układ koi na jachcie to 8 (6+2). Na jachcie Dufour 40E Bonito są rozmieszczone 3 kabiny i 2 WC. Jacht żaglowy Bonito wyposażono w silnik typu: 40. Jacht posiada długość 12.35 m., jego szerokość wynosi 3.89 m. , a zanurzenie 2.1 m. Wyposazenie jachtu składa sie z: Ponton, Kokpit teakowy, Elektryczna winda kotwiczna, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Gps, Plotter GPS, Autopilot, grot na lazy jacku, Klasyczny grot, Radioodtwarzacz cd, Odsalarka, Ster strumieniowy, Zamrażarka. . Depozyt za jacht wynosi 2500.00 EUR. Dufour 40E Bonito z portu Marsala jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Włochy.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu