YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Chorwacja


uploads/atrakcje/croatia.gif

Chorwacja jest prawdziwym rajem dla żeglarzy. Ma świetne warunki pogodowe zadowalające zarówno wprawnych żeglarzy morskich, jak i wielbicieli słońca i plaż. Chorwackie wybrzeże Adriatyku ma bardzo urozmaiconą linię brzegową obfitującą w zatoczki i wysepki. Sezon żeglarski w Chorwacji trwa prawie siedem miesięcy, a dla niektórych awet cały rok. Tu każdy znajdzie trasę dla siebie. Można pływać od miasta do miasta i zwiedzać liczne zabytki światowej klasy, można również podziwiać niedotknięte cywilizacją cuda natury. Infrastruktura żeglarska i przemysł turystyczny rozwijają sie w zawrotnym tempie i w większości marin spotkamy nowoczesną obsługę, pełne wyposażenie i zaplecze gastronomiczne. Jachty oferowane przez chorwackich armatorów są dobrze wyposażone i sprawne. Ceny szczególnie poza sezonem wakacyjnym (lipiec-sierpień) są bardzo atrakcyjne.
 
Aby zapoznać się bliżej z atrakcjami wybrzeża Chorwacji kliknij na wybrane miejsce na mapie lub kliknij na port z listy poniżej: