YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Bavaria 44 Vision (2008) Symphony X - Portocolom


Jacht

Nazwa Symphony X
Kraj Baleary, Majorka
Port Portocolom, Portocolom
Długość 13.70
Rok budowy 2008
Szerokość 4.39
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.8
Miejsc max 6
Kabin 3
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wnętrze: Hot water
Pokład: Ponton, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Nawigacja: Autopilot, Plotter GPS
Bezpieczeństwo: Inflatable life raft
Żagle: Rollgrot

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Bavaria 44 Vision noszący nazwę Symphony X został zbudowany w roku 2008. Oferujemy go w czarterze z portu Portocolom. Zarejestrowano go na 6 osób. Układ miejsc to 6. Bavaria 44 Vision Symphony X jest wyposażona w 3 kajuty , 2 toalety. Jacht ten wyposażony jest w Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Autopilot, Plotter GPS, Rollgrot. . Kaucja za jacht wynosi 2000.00 EUR. Bavaria 44 Vision Symphony X z portu Portocolom znajduje się w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Baleary.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu