YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Bavaria 44 (2002) Afrodita - Biograd


Jacht

Nazwa Afrodita
Kraj Chorwacja, Zadar i okolica
Port Biograd, Marina Kornati, Biograd
Długość 13.95
Rok budowy 2002
Szerokość 4.25
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.85
Miejsc max 9 (8+1)
Kabin 4
Silnik 55
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wnętrze: Podgrzewacz wody, Lodówka
Nawigacja: Autopilot, Plotter GPS, Radio vhf, Plotter gps w kokpicie
Pokład: Prysznic na pokładzie, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Dodatkowe głośniki w kokpicie, Elektryczna winda kotwiczna, Kokpit teakowy, Stolik w kokpicie
Manewrowanie: Ster strumieniowy
Komfort: Radioodtwarzacz cd
Elektryka: Inverter 12v-220v
Żagle: Rollgrot

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Afrodita to nazwa jachtu Bavaria 44 , który pochodz z 2002 roku. Oferujemy go w czarterze z portu Biograd : Czarter jachtów Biograd. Biograd należy do akwenu Chorwacja. Dopuszczalna liczba osób na pokładzie to 9. Na jachcie koje znajdują się w układzie 9 (8+1). Jacht Bavaria 44 Afrodita został wyposażony w 4 kajuty i 2 toalety. Na jachcie Afrodita umieszczono silnik 55. Długość jachtu to : 13.95 m. , jego szerokość: 4.25 m., a zanurzenie: 1.85 m. Jacht posiada na swoim wyposażeniu: Pościel dla całej załogi, Radioodtwarzacz cd, Autopilot, Plotter GPS, Plotter gps w kokpicie, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Elektryczna winda kotwiczna, Kokpit teakowy, Ster strumieniowy, Inverter 12v-220v, Rollgrot. . Kaucja za jacht to 1500.00 EUR. Oferty wynajmu łodzi Bavaria 44 Afrodita znajdziesz w serwisie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Zadar.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu