YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Bavaria 42 (2001) Hutsi - Göcek


Jacht

Nazwa Hutsi
Kraj Turcja, Göcek
Port Göcek, D-Marin I
Długość 13.40
Rok budowy 2001
Szerokość 3.95
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 1.95
Miejsc max 8
Kabin 4
Silnik 50
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Wyposażenie: Navtex, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Plotter GPS, Wiatromierz, Butla gazowa, Autopilot, Poduszki w kokpicie, Owiewka wiatrowa (sprayhood), Stolik w kokpicie, Prysznic na pokładzie, Ponton, Radar, Radio vhf, Podgrzewacz wody, Wyposażenie do montazu spinakera, Tratwa ratunkowa, CD/MP3 odtwarzacz z wejściem USB
Żagle: Rollgrot

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Hutsi to nazwa jachtu Bavaria 42 , który zbudowano w 2001 roku. Można go wypożyczyć w porcie Göcek : Czarter jachtów Göcek. Göcek to oczywiście marina w akwenie Turcja. Dozwolona ilość pasażerów na pokładzie to 8. Na łodzi koje zostały umieszczone w układzie 8. Jacht Bavaria 42 Hutsi został wyposażony w 4 kabiny i 2 łazienki. Na jachcie Hutsi zastosowany jest silnik 50. Długość jachtu to : 13.40 m. , jego szerokość: 3.95 m., a zanurzenie: 1.95 m. Jacht ma na swoim wyposażeniu: Navtex, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Plotter GPS, Autopilot, Ponton, Radar, CD/MP3 odtwarzacz z wejściem USB, Rollgrot. . Depozyt za jacht ma wartość 1500.00 EUR. Oferty wynajmu łodzi żaglowej Bavaria 42 Hutsi znajdziesz na stronie Yachtguru.pl : Czarter jachtów Göcek.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu