YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Bavaria 42 (2001) Aioli - Ateny


Jacht

Nazwa Aioli
Kraj Grecja, Ateny i okolice
Port Ateny, Alimos Marina
Długość 13.40
Rok budowy 2001
Szerokość 3.95
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2
Miejsc max 9 (8+1)
Kabin 4
Silnik 56
WC 2

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Ponton, Poduszki w kokpicie, Stolik w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Dodatkowe głośniki w kokpicie, Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Komfort: CD/MP3 odtwarzacz z wejściem USB
Nawigacja: Autopilot, wiatromierz, tridata, Plotter gps w kokpicie

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Aioli jest to Bavaria 42 zbudowany w 2001 roku. Stacjonuje on w bazie Ateny. Ateny znajduje się w okolicy regionu Ateny : Czarter jachtów Ateny. Może na nim przebywac maksymalnie 9 osób. 9 (8+1) to rozkład miejsc na jachcie. Bavaria 42 Aioli jest wyposażona w 4 kajuty , 2 łazienki. Na jachcie Aioli zastosowany jest silnik 56. Jacht ma 13.40 m. długości, 3.95 m. szerokości i 2 m. zanurzenia. Na wyposażenie jachtu składa się: Gps, Autopilot, Plotter gps w kokpicie, Radioodtwarzacz cd / mp3, Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, CD/MP3 odtwarzacz z wejściem USB, Pościel i ręczniki dla całej załogi, grot na lazy jacku, Rollgrot, Elektryczna winda kotwiczna, Ponton, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ster strumieniowy, Silnik do pontonu. . Kaucja za jacht wynosi 1500.00 EUR. Jacht żaglowy Bavaria 42 Aioli można wynająć na portalu Yachtguru.pl : Czarter jachtów Grecja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu