YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Bavaria 37 Sport (2008) Mare Angelo - Sibenik


Jacht

Nazwa Mare Angelo
Kraj Chorwacja, Sibenik i okolice
Port Sibenik, Marina Mandalina
Długość 11.99
Rok budowy 2008
Szerokość 3.99
Rodzaj jachtu Jachty motorowe
Zanurzenie 0.8
Miejsc max 6 (4+2)
Kabin 2
Silnik 320
WC 1

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Pokład: Ponton, Pompka do pontonu, Prysznic na pokładzie, Elektryczna winda kotwiczna, Stolik w kokpicie, Poduszki w kokpicie, Dodatkowa kotwica, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Kotwica główna z łańcuchem, Trap, Owiewka wiatrowa (sprayhood)
Wnętrze: pełne wyposażenie kuchni, Lodówka, Butla gazowa, Podgrzewacz wody, Wc z pompą elektryczną
Narzędzia: zestaw narzędzi, Wiadro (plastikowe), Bosak, Lornetka, Wąż do wody
Nawigacja: Plotter gps w kokpicie, Radio vhf, barometr, Kompas ręczny, Echosonda, Mapy, Przyrządy nawigacyjne, Zegar, Locja, Internet bezprzewodowy wifi na jachcie
Pozostałe Wyposażenie: Lowerable salon table
Bezpieczeństwo: Gaśnica, Pasy ratunkowe, Flary do komunikacji w niebezpieczeństwie, apteczka pierwszej pomocy
Komfort: Ogrzewanie, Radioodtwarzacz cd, Klimatyzacja
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel), Szperacz, Ładowarka do akumulatorów, Inverter 12v-220v
Manewrowanie: Ster strumieniowy

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht Bavaria 37 Sport o nazwie Mare Angelo zbudowano w 2008 roku. Oferujemy go w czarterze z bazy Sibenik : Jachty motorowe Sibenik. Sibenik znajduje się obok Sibenik. Mare Angelo zarejestrowany jest na 6 osób. Rozkład miejsc na łodzi to 6 (4+2). Na jachcie Bavaria 37 Sport Mare Angelo znajdują się 2 kabiny oraz 1 łazienki. Jacht żaglowy Mare Angelo wyposażono w silnik typu: 320. Jacht posiada długość 11.99 m., jego szerokość wynosi 3.99 m. , a zanurzenie 0.8 m. Wyposazenie jachtu stanowi: Ponton, Elektryczna winda kotwiczna, Odtwarzacz dvd, TV, Pościel dla całej załogi, Ogrzewanie, Radioodtwarzacz cd, Klimatyzacja, Plotter gps w kokpicie, Ster strumieniowy, Wc z pompą elektryczną, Inverter 12v-220v. . Kaucja za jacht ma wartość 1800.00 EUR. Bavaria 37 Sport Mare Angelo z miasta Sibenik znajduje się w naszej aktualnej ofercie: Jachty motorowe Chorwacja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu

Podobne jachty: