YachtGuru.pl korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności: Regulamin.

Informacja o koronawirusie

Drodzy Klienci! Jeśli niepokoicie się swoją rezerwacją ze względu na sytuację z koronowirusem, uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem +48 22 240 66 88. Dodatkowo informujemy, że armatorzy wprowadzają specjalne warunki umożliwiające zmianę terminu rezerwacji w okresach objętych kwarantanną regionów lub anulowanymi połączeniami lotniczymi do danego miejsca.

Bavaria 35 Match (2006) TRTA 2 - Split


Jacht

Nazwa TRTA 2
Kraj Chorwacja, Split i okolice
Port Split, Marina Split - ACI
Długość 10.79
Rok budowy 2006
Szerokość 3.27
Rodzaj jachtu Jachty żaglowe
Zanurzenie 2.2
Miejsc max 6 (4+2)
Kabin 2
Silnik 29
WC 1

Wyposażenie jachtu (W cenie)

Nawigacja: Autopilot, Radio vhf, Plotter GPS, Locja, Log/prędkościomierz, Wiatromierz
Pokład: Elektryczna winda kotwiczna, Stolik w kokpicie, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Prysznic na pokładzie, Ponton, Dodatkowe głośniki w kokpicie, Dodatkowa kotwica, Zapasowy rumpel, Kotwica główna z łańcuchem, Pompka do pontonu, Ochraniacze, Trap, Kompas
Komfort: Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi
Elektryka: Podłączenie do 220 v (+kabel), Gniazdko zapalniczkowe 12v, Ładowarka do akumulatorów
Wnętrze: Hot water, Lodówka, Butla gazowa, Kuchenka gazowa z piekarnikiem, pełne wyposażenie kuchni
Narzędzia: Wąż do wody, Bosak, Lornetka, Wiadro i szczotka
Bezpieczeństwo: apteczka pierwszej pomocy, wyposażenie ratunkowe
Żagle: grot na lazy jacku, Rollfok

Zobacz aktualne oferty czarteru jachtu


Jacht żaglowy Bavaria 35 Match o nazwie TRTA 2 zbudowano w 2006 roku. Proponujemy jego wynajem z bazy Split : Czarter jachtów Split. Split znajduje się w okolicy regionu Split. TRTA 2 zarejestrowany jest na 6 osób. Układ koi na jachcie to 6 (4+2). Na łodzi Bavaria 35 Match TRTA 2 zostały rozmieszczone 2 kabiny oraz 1 toalety. Jacht TRTA 2 został wyposażony w silnik typu: 29. Jacht ma długość 10.79 m., jego szerokość wynosi 3.27 m. , a zanurzenie 2.2 m. Wyposazenie jachtu przedstawia się nastepująco: Autopilot, Plotter GPS, Elektryczna winda kotwiczna, Bimini top (osłona przeciwsłoneczna), Ponton, Radioodtwarzacz cd, Pościel dla całej załogi, grot na lazy jacku. . Kaucja za jacht wynosi 1000.00 EUR. Bavaria 35 Match TRTA 2 z bazy Split jest w naszej aktualnej ofercie: Czarter jachtów Chorwacja.

Tutaj znajdziesz opis ogólny modelu jachtu typu

Podobne jachty: